Menu

Twórczość radosna młodej mamy

Współpraca


Jestem otwarta na współpracę partnerską z firmami i osobami prywatnymi w następującym zakresie:

Co robię

  • Wiersze tematyczne- jako że mój blog jest blogiem literackim, preferowaną przez mnie formą współpracy jest tworzenie wierszy na zadany temat. Jaki temat? Dowolny. O aksamitnym smaku gorzkiej czekolady, o wietrze, który rozwiewa włosy podczas jazdy na rowerze, o tym, co można ulepić z plasteliny, o czymkolwiek chcecie. Piszcie, jeśli macie fajny pomysł na wiersz, a także jeśli go nie macie J. Piszę lekko i z przymrużeniem oka. Oto przykłady:

              Wycena zależy od tematu wiersza i wymagań „specjalnych”.

  • Konkursy sponsorowane -  jeśli reprezentujesz firmę oferującą produkty/usługi skierowane do dzieci lub rodzin z dziećmi i jesteś gotów zasponsorować te produkty/usługi czytelnikom bloga, bardzo chętnie podejmę się organizacji konkursu sponsorowanego. Przy okazji konkursu mogę zamieścić na blogu notkę na temat produktu i marki wraz z linkami odsyłającymi na stronę sponsora. Za organizację konkursu nie pobieram opłat.
  • Testy produktów  - przeprowadzam je tylko, jeśli (wg mojej oceny) testy te mogą okazać się interesujące dla czytelników bloga i jeśli testowany produkt przejdzie na moją własność po wykonaniu testu. W takiej sytuacji za testy i recenzje nie pobieram opłat.

 

Czego nie robię

  • Nie zamieszczam na stronie banerów reklamowych z dwóch powodów – po pierwsze w ogóle nie działają, po drugie powodują efekt przeładowania bloga i rzadko współgrają z nim kolorystycznie, a nieestetycznych i przeładowanych blogów z reguły nie lubią czytelnicy.
  • Nie zamieszczam na stronie wpisów sponsorowanych na temat produktów/usług chyba, że idą one w parze z konkursem dla czytelników (zobacz sekcja powyżej)

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu pod adresem:  bajeczkadlasyneczka@gmail.com.

Wszystkim zainteresowanym bardzo chętnie udostępnię pakiet statystyk z Google Analytics.